Apie Mus

Didžiausi Šiaurės Lietuvoje

UAB “Lorgina” yra viena iš didžiausių didmeninės prekybos floristikos prekėmis atsotovių Šiaurės Lietuvoje. Įsikūrusi Šiaulių mieste, tačiau prekes pristatnti beveik visoje Lietuvoje.

“Lorgina” ne tik pateikia platų pasirinkimą dirbtinių gėlių, džiovintų augalų, juostų ir kitų floristikos prekių, bet taip pat specializuojasi į sezonines Valentino dienos, Moters dienos, Velykines, Mamos dienos ir Kalėdines prekes.

“Lorgina” rūpinasi, kad Jus pasiektų naujausios ir populiariausios prekės ne tik Europoje bet ir visame pasaulyje, todėl pristato kokybiškas prekes ir nuolatos atnaujina asortimentą.

Ieškote prekės, o jos nėra mūsų siūlomų prekių kataloge? Susisiekite su mumis ir mes kartu pabandysime išspęsti Jūsų problemas.

Atminkite! www.lorgina.lt yra informacinis internetinis katalogas, kuriame pateikiama tik labai maža dalis mūsų siūlomų prekių. Susisiekite su mumis ir patys įsitikinkite!

Dėkojame Jums už apsilankymą ir linkime Jums geros dienos! Pagarbiai “Lorgina”

Numbers Speak For Themselves!

4800 +
Curated Products
+
Curated Products
+
Product Categories
5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunit

Certified Products

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

We Deal With Various Quality Organic Products!